Ã–VRIGT / Speglar / Spegel med konsolbord 7153129

nr 715 3129

Spegel med konsolbord

Nyrokoko, Stenskiva, höjd: 80 + 147

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 september 2011
kl 17:07:59

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.